HK P30L

Sprzedam
Cena: 2 700,00 PLN Cena do negocjacji
Kontakt Kontakt
510 097 046 Grzegorz
Dodane 2018-06-07 07:49:20
Autor
Gość

Opis

Sprzedam.
Pistolet HK P30L. Nie będę się rozpisywał zainteresowani na pewno spędzili już parę godzin wertując różnego rodzaju fora i czytając opinie. Stan właściwie nie używana, przebieg ok 200 szt. Już wiem, że broń bojowa to nie moja bajka. Jedyne ślady zużycia są na pudełku od transportu w plecaku z innym pudełkiem.
Z uwagi na typ pracy nie zawsze mogę odebrać telefon. Jestem z Opola NIE JEŻDŻĘ do Warszawy jedynie czasami do Wrocławia.

Informacje dodatkowe

Stan używany
zapłon centralny

Lokalizacja

Opole, opolskie

Komentarze

Lubimy

Logo GUN TV PL  Logo Fundacji Ad Arma  Logo Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni  Logo Firearms United  Hoplofobia.info

Giełdabroni.pl to serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami typu kupię i sprzedam w takich kategoriach jak broń palna i amunicja, akcesoria, markowe militaria, podobny do army bazar czy optyka myśliwska, wygodny w korzystaniu dla użytkowników smartfonów. W naszym serwisie możesz umieścić i znaleźć ogłoszenia o takich kategoriach jak pistolet, rewolwer, karabin, strzelba samopowtarzalna, amunicja kaliber 7,62x39, .223 REM, 9mm luger .308, .38, .357, magnum, magazynek, kolimator, luneta, kompensator, urządzenie wylotowe, przyrządy celownicze, muszka, szczerbinka, kolba, łoże, aktywne ochronniki słuchu, kabura, ładownica, latarka, pokrowiec, plecak, mundur, naszywka, pas, pas nośny, kamizelka taktyczna, szafa i sejf na broń oraz takich marek i typów jak Glock 17, Glock 19, Glock 43, Mossberg, Tantal, Glauberyt, CZ 75 SP-01 Shadow, CZ P09, VIS, Ruger, S&W, P-64, TT, Uberti, Miltec, Beretta, Primary arms, Streamlight, Magpul, Stag Arms, Delta Optical, Remington, Radom, Nagant, Leupold, Norinco, Condor, Beryl, Vortex, Tasmanian Tiger, AKM, AKMS, AK-74, AK-47, Varmint, Jack, EOTech, Burris, Makarov, Taurus, Walther, PPK, Inforce, Uzkon, Galil, Peltor, TWS, Doruk, kbk ak gn, Kahles, xdm, Bajkał i inne. Broń nowa i broń używana. Wymagamy w regulaminie, by przy każdym ogłoszeniu była podana cena.