NOWA! CZ 75 SP-01 SHADOW ORANGE kal. 9x19 mm

Sprzedam
Cena: 6 150,00 PLN Cena do negocjacji
Kontakt telefon: +48 794-763-108
E-mail: m.p.7@interia.pl
Dodane 2018-05-11 11:22:53

Opis

Broń jest nowa na gwarancji - przebieg 50 sztuk. Stan idealny. W komplecie trzy magazynki, szybko-ładowarka, zapasowe sprężyny, zapasowe piny i gumki mocujące do sprężyny powrotnej, wycior i olejarka. Wszystko w oryginalnej walizce z pełną dokumentacją, płyta cd - tak jak wyszła z fabryki.

Sprzedam osobie, która posiada pozwolenie na zakup broni.

W odpowiedzi na pytania o stan broni i przyczynę sprzedaży – zapewniam, że broń jest nowa w stanie idealnym. Sprzedaję z powodów osobistych.

Informacje dodatkowe

Stan nowy
zapłon centralny

Lokalizacja

Kraków, małopolskie

Komentarze

Lubimy

Logo GUN TV PL  Logo Fundacji Ad Arma  Logo Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni  Logo Firearms United  Hoplofobia.info

Giełdabroni.pl to serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami typu kupię i sprzedam w takich kategoriach jak broń palna i amunicja, akcesoria, markowe militaria, podobny do army bazar czy optyka myśliwska, wygodny w korzystaniu dla użytkowników smartfonów. W naszym serwisie możesz umieścić i znaleźć ogłoszenia o takich kategoriach jak pistolet, rewolwer, karabin, strzelba samopowtarzalna, amunicja kaliber 7,62x39, .223 REM, 9mm luger .308, .38, .357, magnum, magazynek, kolimator, luneta, kompensator, urządzenie wylotowe, przyrządy celownicze, muszka, szczerbinka, kolba, łoże, aktywne ochronniki słuchu, kabura, ładownica, latarka, pokrowiec, plecak, mundur, naszywka, pas, pas nośny, kamizelka taktyczna, szafa i sejf na broń oraz takich marek i typów jak Glock 17, Glock 19, Glock 43, Mossberg, Tantal, Glauberyt, CZ 75 SP-01 Shadow, CZ P09, VIS, Ruger, S&W, P-64, TT, Uberti, Miltec, Beretta, Primary arms, Streamlight, Magpul, Stag Arms, Delta Optical, Remington, Radom, Nagant, Leupold, Norinco, Condor, Beryl, Vortex, Tasmanian Tiger, AKM, AKMS, AK-74, AK-47, Varmint, Jack, EOTech, Burris, Makarov, Taurus, Walther, PPK, Inforce, Uzkon, Galil, Peltor, TWS, Doruk, kbk ak gn, Kahles, xdm, Bajkał i inne. Broń nowa i broń używana. Wymagamy w regulaminie, by przy każdym ogłoszeniu była podana cena.