1. Serwis ogłoszeniowy giełdabroni.pl służy do publikowania ogłoszeń przez osoby prywatne i przedsiębiorców. Warunkiem korzystania z serwisu jest akceptacja i przestrzeganie niniejszego regulaminu. Akceptacja jest wyrażania każdorazowo przy dodawaniu ogłoszenia poprzez zaznaczenie pola „Przeczytałem i akceptuję regulamin”.
 2. Umieszczanie ogłoszeń w serwisie giełdabroni.pl jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji.
 3. Ogłoszenia są domyślnie zamieszczane na czas 90 dni. Po ich upływie są automatycznie usuwane.
 4. Administrator serwisu giełdabroni.pl ma prawo usuwać ogłoszenia naruszające prawo, normy współżycia społecznego, zawierające wulgaryzmy, kontrowersyjne treści lub z innych przyczyn, które mogłyby narazić Administratora na odpowiedzialność przed dowolnymi organami.
 5. Ogłoszenia powtarzające się przez np. dodanie tego samego przedmiotu w kilku kategoriach, będą usuwane.
 6. Ogłoszenia umieszczone w niewłaściwych kategoriach będą modyfikowane lub usuwane.
 7. Użytkownicy korzystają z serwisu giełdabroni.pl na własną odpowiedzialność i własne ryzyko.
 8. Administrator nie gromadzi ani nie przetwarza danych osobowych osób korzystających z serwisu giełdabroni.pl
 9. Administrator nie odpowiada za treści publikowane przez osoby korzystające z serwisu giełdabroni.pl
 10. Administrator ma prawo wprowadzić w niniejszym regulaminie dowolne zmiany w dowolnym momencie według własnego uznania.
 11. Administrator nie jest stroną w ewentualnie zawieranych transakcjach pomiędzy użytkownikami. Administrator nie odpowiada za jakość, cenę, rozliczenia, płatności, dostawę, odbiór towarów czy usług ani inne aspekty ewentualnej umowy pomiędzy osobami korzystającymi z serwisu giełdabroni.pl
 12. Administrator nie prowadzi handlu towarami koncesjonowanymi takimi jak broń palna czy amunicja. Umieszczając ogłoszenie w serwisie giełdabroni.pl deklarujesz, że jesteś osobą (fizyczną lub prawną) uprawnioną do sprzedaży lub nabycia (posiadasz pozwolenie na broń i zaświadczenie uprawniające do nabycia broni oraz amunicji) lub koncesję na handel bronią i amunicją.
 13. Ogłoszenia budzące podejrzenie naruszenia powyższego punktu regulaminu będą usuwane bez ostrzeżenia.
 14. Administrator nie ma żadnych obowiązków wobec osób umieszczających i przeglądających ogłoszenia w serwisie giełdabroni.pl
 15. Administrator nie odpowiada za ewentualne przerwy w działaniu serwisu giełdabroni.pl lub zakończenie jego działalności.
 16. Integralną częścią Regulaminu jest polityka prywatności serwisu giełdabroni.pl. Akceptacja regulaminu wyrażana podczas dodawania ogłoszenia jest równoznaczna z akceptacją polityki prywatności.
 17. Szanujmy się. Wiesz, za ile chcesz sprzedać, więc wpisz cenę i ewentualnie zaznacz "cena do negocjacji". Ogłoszenia bez ceny mogą być usuwane bez ostrzeżenia.

Lubimy

Logo GUN TV PL  Logo Fundacji Ad Arma  Logo Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni  Logo Firearms United  Hoplofobia.info

Giełdabroni.pl to serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami typu kupię i sprzedam w takich kategoriach jak broń palna i amunicja, akcesoria, markowe militaria, podobny do army bazar czy optyka myśliwska, wygodny w korzystaniu dla użytkowników smartfonów. W naszym serwisie możesz umieścić i znaleźć ogłoszenia o takich kategoriach jak pistolet, rewolwer, karabin, strzelba samopowtarzalna, amunicja kaliber 7,62x39, .223 REM, 9mm luger .308, .38, .357, magnum, magazynek, kolimator, luneta, kompensator, urządzenie wylotowe, przyrządy celownicze, muszka, szczerbinka, kolba, łoże, aktywne ochronniki słuchu, kabura, ładownica, latarka, pokrowiec, plecak, mundur, naszywka, pas, pas nośny, kamizelka taktyczna, szafa i sejf na broń oraz takich marek i typów jak Glock 17, Glock 19, Glock 43, Mossberg, Tantal, Glauberyt, CZ 75 SP-01 Shadow, CZ P09, VIS, Ruger, S&W, P-64, TT, Uberti, Miltec, Beretta, Primary arms, Streamlight, Magpul, Stag Arms, Delta Optical, Remington, Radom, Nagant, Leupold, Norinco, Condor, Beryl, Vortex, Tasmanian Tiger, AKM, AKMS, AK-74, AK-47, Varmint, Jack, EOTech, Burris, Makarov, Taurus, Walther, PPK, Inforce, Uzkon, Galil, Peltor, TWS, Doruk, kbk ak gn, Kahles, xdm, Bajkał i inne. Broń nowa i broń używana. Wymagamy w regulaminie, by przy każdym ogłoszeniu była podana cena.