Ogłoszenie dodał: Mariusz
Opublikowano: 12 kwietnia 2024 (1 miesiąc temu)
30 000,00zł
Lokalizacja
Toruń

Karabin wyborowy/snajperski Unique Alpine TPG3 A4 w kalibrze .308 znany jako FN Balista wersja z możliwością zmiany kalibru. Kolor piaskowy  (Coyote Brown)

(.308/.300win/.338 Lapua magnum)

Znawcy tematu wiedzą co to jest I nie trzeba przedstawiać. Zaadaptowany przez wojsko, używany przez zawodowców, precyzyjny karabin sportowy. Long shot, long range to tam jest jej miejsce. Uniq’a zakupiłem w w sklepie w Polsce i jestem 1-szym właścicielem ,  wystrzelone max 30 pakistańskiej, 60szt pmc I 50 Lapua.308 . Jest to znikomy przebieg, niestety że względu ba pracę i obowiązki nie mam gdzie I niestety czasu strzelać, a na setke nie ma sensu. Jest to perełka, w Polsce jest ich tylko kilka sztuk ( około 5 ) Uniqe jest w bdb stanie zadbana, smarowana, czyszczona -lufa lustro. Posiada minimalne ryski i delikatne ślady użytkowania.

Delikatny spust, składana kolba, optyka z montażem, dwójnóg, skrzynia transportowa. Pełen full zestaw dla profesjonalisty.

30 tys. za zestaw z opcja delikatnej negocjacji. Mozliwosc przestrzelnia/sprawdzenia na strzelnicy w Toruniu. ( oś 50-100m)

Proszę o kontakt osoby zainteresowane zakupem, szanujmy swój czas. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

W komplecie:
Unique alpine TPG 3 A4( FN Balista)
Luneta GPO 6-25*50
montaz audere
Skrzynia transportowa typu peli case
zestaw do czyszczenia milfoam( pianka)
wycior jdevey

Kilka dodatków do smarowania I pielegnacji

Dwójnóg na szynę ris

3 magazynki 15nb
Zestaw do montażu z kluczami
Dokumentacja obslugowa
~160 pestek Pakistan
~100 pestek Lapua
~20 pestek pmc