Ogłoszenie dodał: Marcin
Opublikowano: 28 maja 2024 (3 tygodnie temu)
5 800,00zł
Lokalizacja
Bydgoszcz

Przyszła pora by pozwolić komuś nowemu czerpać radość z posiadania „niemieckiego kałacha”. Zainteresowanym raczej nie trzeba przedstawiać karabinka. W moim posiadaniu od 2016 roku (zakupiona jako nowa w Astroclassic w Poznaniu), choć najpewniej właściwym określeniem powinno być odnowiona. Przebieg poniżej 1500 szt. Kolba, chwyt pistoletowy praktycznie nieużywane (całość została zdjęta niemal od razu i zastąpiona zestawem Magpula). Szyna RIS ta sama co przy zakupie z Astroclassic. Karabinek bardzo celny. Na oryginalnych przyrządach mechanicznych udawało się wykręcać wyniki 96-98/100 (100m leżąc), przy czym większość czasu w miejscu szczerbinki siedziała szyna ris i kolimator. W miniony weekend zamontowana z powrotem oryginalna szczerbina, karabinek przystrzelany i wykręcone 93/100.
Do karabinka dołączam oryginalny wycior, zestaw do czyszczenia oraz oryginalny niemiecki magazynek (zamek zostaje w tylnym położeniu).

Na chwilę obecną posiadam również na sprzedaż:
– ok 100 szt. pestek 7,62×39,
– kolbę Magpul Zhukov S,
– chwyt pistoletowy Magpul Moe AK Grip,
– szynę w miejsce szczerbinki produkcji sprzetmilitarny.pl (sklep chyba już upadł) ale chodzi o takie rozwiązanie https://azteko.pl/lct-szyna-ris-na-podstawe-szczerbinki-ak-p-20897.html
– 7 szt. stalowych magazynków AK/AKM /AKMS,
– 9 szt. kompozytowych zbijaków 7,62×39 od Strike Industries,