Ogłoszenie dodał: Piotr
Opublikowano: 30 kwietnia 2024 (3 tygodnie temu)
4 900,00zł
Lokalizacja
Gdańsk

Pistolet kieszonkowy,  rozmiarem porównywalny do małego smartfona i ważący zaledwie 326 g, ultra-ukrywany Bobcat jest najlepszym kieszonkowym pistoletem od ponad trzech dekad.
Jest przyjazna dla użytkownika, trwała, niezawodna i dokładna, a dzięki liniom pozbawionym zaczepów można go schować w dowolnej kaburze lub kieszeni w celu głębokiego ukrycia. Prezentowany model jest w bardzo rzadkiej na polskim rynku wersji wykończeniowej i kalibrze .25 ACP. To  idealny pistolet do noszenia w ukryciu (sam lub jako zapasowy pistolet) i przewyższa wszystkie pistolety w swojej klasie pod względem jakości, wartości i wzornictwa.

Przyjazny dla użytkownika design jest wspólny dla wszystkich małych ramek Beretta. Dzięki bardzo pomysłowym rozwiązaniu,  lufa typu tip-up pozwala użytkownikowi łatwo załadować nabój bezpośrednio do komory bez obciążania zamka. Pomaga również w bezpiecznym czyszczeniu pistoletu, zapewniając łatwy i całkowicie bezpieczny sposób sprawdzenia otworu i wyjęcia naboju pod napięciem. Problemy z zacinaniem się i rurami pieca są praktycznie wyeliminowane dzięki otwartej konstrukcji prowadnicy wspólnej dla wszystkich małych beretta z ramą. Dzięki bardzo dobrej jakości półautomaty Beretta małego kalibru to czołówka w tej kategorii.