Te ogłoszenie wygasło i nie jest już dostępne.
Zobacz nasze inne aktywne wybrane ogłoszenia .
Ogłoszenie dodał: Jakub
Opublikowano: 28 grudnia 2022 (1 rok temu)
1 050,00zł
Lokalizacja
Kraków

Przestrzelony w celu sprawdzenia, oryginalna walizka polimerowa wyściełana gąbką, pudełko, instrukcja obsługi, gumowy wycior, wszystko co w zestawie w opisie producenta. Paragon z 6.2022.
GRATIS!!! – Pociski precyzyjne Umarex RAM T4E CBP .68 10 szt. + 3 naboje CO2
Sprzęt można obejrzeć, sprawdzić, odebrać osobiście w Krakowie, ewentualnie wysyłka.

OPIS PRODUCENTA:

Glock 17 Gen5 T4E to pierwszy licencjonowany pistolet na kule gumowe kaliber .43, czyli prawie 11 mm. Stworzony z myślą o samoobronie, sprawdzi się też jako broń treningowa i do rekreacji.
Manualna obsługa, działanie elementów mechanicznych oraz wymiary pistoletu są w pełni odwzorowane z oryginałem, dzięki czemu model Glock Gen5 jest kompatybilny z szeroką gamą akcesoriów stosowanych do broni palnej. Na uwagę zasługuje również polimerowy szkielet, na którym osadzono frezowany zamek wykonany precyzyjną metodą CNC ze stopu aluminium AW 7075.
Pistolet wyposażony jest w mechaniczne przyrządy celownicze: stałą muszkę oraz szczerbinkę. Na szczerbinkę naniesione zostały białe punkty ułatwiające szybkie celowanie – także podczas niesprzyjających warunków oświetleniowych.
Dla zwiększenia realizmu strzelania Glock wyposażony został w system odrzutu zamka – blow back. Zapewnia on silny i odczuwalny odrzut pistoletu, podczas oddawania każdego strzału. Po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka zamek blokuje się w pozycji tylnej.

Pod lufą znajduje się szyna montażowa RIS, dzięki której można wyposażyć pistolet w dodatkowe akcesoria takie jak latarka lub laserowy wskaźnik celu. Na zamku i szkielecie naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta Glock.

Glock zasilany jest jedną kapsułą 12 g CO2 umieszczaną w magazynku. Montaż kapsuły zasilającej nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi. Nabój należy zablokować za pomocą metalowego pierścienia i dokręcić śrubą stopki kolby. Magazynek mieści 8 kulek. Co istotne załadowany pistolet można przechowywać wraz z nabojem CO2 w pełnej gotowości do użycia nawet przez miesiąc.

Ważnym atutem tego modelu jest możliwość strzelania różnymi rodzajami kul. Użytkownik może załadować magazynek kulami gumowymi, pieprzowymi, proszkowymi lub zestawem mieszanym łączącym kilka rodzajów pocisków. Dzięki temu pistolet sprawdzi się nie tylko w samoobronie, ale także jako broń treningowa o możliwościach analogicznych do ASG i paintballu. Duża moc pistoletu zapewni też wiele emocji podczas rekreacyjnego strzelania do tarcz sylwetkowych i niszczenia improwizowanych celów.

W zestawie znajduje się:
– pistolet,
– magazynek,
– wycior.

Dane techniczne
Kaliber: .43 cala (10,92 mm)
Amunicja: kule gumowe, pieprzowe lub proszkowe
Pojemność magazynka: 8 kul
Prędkość początkowa: 76 m/s
Energia kinetyczna pocisku: poniżej 5 J
Zasięg skuteczny: 10 m
Napęd: 12 g kapsuła CO2
Długość całkowita: 202 mm
Waga: 703 g
Kolor: Tungsten Gray
Producent: Umarex/Glock, Niemcy