Ogłoszenie dodał: Mateusz z DTF
Opublikowano: 24 kwietnia 2024 (4 tygodnie temu)
6 500,00zł
Lokalizacja
Warszawa

Pistolet SIG P320 VTAC z pewnymi zmianami, złożony w najbardziej racjonalnej wersji do strzelania praktycznego. Wersja z tego roku ma ładne piaskowe pokrycie zamka i działa niezwykle niezawodnie.

Sig w długości i wersji VTAC wydawał mi się najbardziej interesującą wersją P320, jako mniejszy i lżejszy od legiona, który jest mocnym przerostem formy. Stąd wybór tego pistoletu jako odstępstwo od Glock w sezonie 2022. Z tym właśnie egzemplarzem zdobyłem Mistrzostwo Polski PIRO w Pistolet Standard w 2022 roku.

Zestaw zawiera:
– Pistolet SIG P320 VTAC
– Moduł chwytu TXG (legion) dociążony pyłem wolframowym
– Magwell SIG
– Zespół oporo-powrotny DPM
– Trzy różne języki spustowe aby dopasować wagę i kształt spustu do preferencji strzelca (prosty płaski, okrągły ciężki – wybór Max Michel, okrągły lekki)
– Przyrządy mechaniczne Dawson Precision
– Trzy dźwignie zrzutu zamka o różnej wielkości
– 2x nowa sprężyna powrotna spustu (najsłabszy element konstrukcji 320 który warto mieć w zapasie przy porządnym użytkowaniu)
– 3 x magazynek LEGION
– 3x magazynek 21nb
– 1x magazynek standard
– Kabura kydex DOUBLETAP
– Kolimator Primary Arms 3MOA

Sig był ze mną jeden sezon. Chwilę po zdobyciu tytułu poszedł do szafy i tak sobie leżał, czekając na lepsze dni – myślałem, że do niego wrócę, ale nie wróciłem. Przebieg to około 9-10k strzałów. To jest pistolet użytkowy, 3k to u mnie dotarcie pistoletu. Można swobodnie zakłamać ilości, ponieważ to dobry pistolet i ma niewielkie ślady zużycia, ale po co, skoro dobry pistolet strzela 30-40k rocznie bez awarii.

Pistolet bezawaryjny, trzymający świetne grupy, strzelany wyłącznie z amunicji nowej – nie używam reelaborowanej amunicji do broni, która jest dla mnie ważna. Ten pistolet był przez chwilę dla mnie ważny.

Sprzedaję zestaw, bo to jest dobrze skomponowany zestaw – tam jest 2500 PLN w samych magazynkach także nie ma bólu.

Pistolet niezawodny, działający bez żadnego problemu. Masz ochotę obejrzeć i strzelić – zapraszam.

/Mat

Tel: 730 537 353