Te ogłoszenie wygasło i nie jest już dostępne.
Zobacz nasze inne aktywne wybrane ogłoszenia .
Ogłoszenie dodał: Krzysztof Babicki
Opublikowano: 16 października 2023 (9 miesięcy temu)
3 500,00zł
Lokalizacja
Osiek, pomorskie

Repetier firmy Remington to prawdziwy hit na amerykańskim rynku. Model który może zastąpić sprawdzony system Rem. 700. Wysokie parametry skupienia: 19 mm/100 m, dla serii 5 strzałów nabojem fabrycznym Remingtona., z pociskiem Core – Lokt Ultra Bonded 10,7 g. Broń charakteryzuje się płynną pracą zamka oraz wymiennym, stalowym magazynkiem. Pełna regulacja siły spustu. Osada syntetyczna jest odporna na każde warunki. Odrzut broni ogranicza gumowa stopka – amortyzator. Doskonały stosunek jakości do ceny.

Broń w sprawnych rękach jest WIELKIEJ skuteczności, ma naprawdę mega skupienie :) Co ważne osada syntetyczna sprawia ze nie widać śladów użytkowania, to jest sztucer na polowanie gdzie się sprawdza doskonale i w każde warunki atmosferyczne.

Do tego tłumik HUBSTER XTRM to sama w sobie klasa. I tu warto coś o tłumiku powiedzieć:
Tłumik Hubster X-50 XTRM przekonuje wybitną mocą tłumiącą i kompaktowymi wymiarami. Dzięki teleskopowej konstrukcji broń jest przedłużana jedynie o 136 mm. Zintegrowana, pleciona siatka ze stali nierdzewnej moc tłumienia jest zwiększona o kolejne 6 -7 dB w stosunku do normalnego tłumika Hubster XTRM. Zastosowania wysokostopowego aluminium pozwala używać tego ważącego jedynie 380g tłumika także do kalibrów magnum. Tłumik ten nie nadaje się do broni z celownikami mechanicznymi.

W zestawie:
Sztucer remington 783 kal .308 Win
– Magazynek
– Tłumik Hubster X-50 XTRM

Mogę dojechać do 150 km od mojego miejsca zamieszkania.

Tylko odbiór własny z dokumentem pozwalającym na nabycie broni.

W razie pytań Bardzo proszę o kontakt.